Áruszállító

Százhalombattán található telephelyünkre keresünk B kategóriával rendelkező gyakorlott áruszállítót.

Munkakör:
Termékeink kiszállítása a telephelyről előre megadott címekre.

Kiszállítási terület:
Budapest és vonzáskörzete, valamint heti 1-2 alkalommal vidék.
Az álláshoz tartozó elvárások:
– áruszállításban szerzett tapasztalat
– B kategóriás jogosítvány (több éves vezetési tapasztalat)
– önálló munkavégzés
– jó problémamegoldó képesség
Amit nyújtunk:
– bejelentett munkaviszony
– Fizetés: 300 000 Ft (nettó)

Területi képviselő

Feladatok:
-Az elkötelezett ügyfelek kiszolgálása, teljesítése és bővítése.
-Aktív új partnerek keresése, megközelítés.
-Fejlődő hosszú távú üzleti partnerségek.
-A meghatározott üzleti célok elérése.
-Rendszeres üzleti találkozók a gasztronómiai partnerekkel.
-Árajánlatok készítése.
-Önképzés a legújabb gasztronómiai trendekről és a termékportfólió-bővítés igényeinek értékelése.
-Gimnáziumi végzettség.
-Pozitív hozzáállás, sikerorientáció, proaktivitás és kezdeményező szemlélet.
-Tökéletes üzleti, kommunikációs és tárgyalási készség.
-Rugalmasság és képesség a stressz kezelésére.
-Legalább 2 éves tapasztalat értékesítési képviselőként.
-Képesség önállóan és csapatban dolgozni.
-Számítógépes ismeretek felhasználói szinten.
-B. vezetői engedély
-Tapasztalat a gasztronómia területén.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-Angol nyelvtudàs
-Saját üzleti partner portfólió

Amit kínálunk:
-Jelentősen motiváló fizetés: alapfizetés + jutalék+bónusz.
-Segítünk a személyes és szakmai fejlődésben.
-Vállalati telefon
-Üzemanyag hozzájárulás